Masz pytania? Zadzwoń do nas!

+48 506 457 409
Wybudujemy Twoją elektrownię słoneczną

BIPV dla WFOŚ

Panele: AGC Solar / Falowniki: Delta, Solutronic / Moc: 40KWP

W końcówce 2015 zakończyliśmy instalację fotowoltaiczną na budynku WFOŚ w Gdańsku. Wykonawcą budynku była Skanska, MPL Energy podwykonawcą w zakresie instalacji fotowoltaicznej.

Zrealizowaliśmy 3 podsystemy w postaci fasady BIPV (Building Integrated Photovoltaic), świetlika BIPV oraz instalacji dachowej w oparciu o wysokosprawne moduły firmy LG.

Dla potrzeb usuwania śniegu ze świetlika wykorzystano metodę topienia śniegu w oparciu o rozwiązania firmy Solutronic, znaną z rozwiązań zastosowanych na lotnisku im. Chopina w Warszawie. Moc całego systemu to bez mała 40 kWp, a moduły glass-in-glass zastosowane na tym obiekcie są jednymi z nielicznych zainstalowanych jak do tej pory w Polsce.

Pozostałe realizacje
Dom jednorodzinny
9.61KWP

Dom jednorodzinny

Instalacja fotowoltaiczna na dachu budynku jednorodzinnego. Realaizowana z 30% dofinansowaniem z Urzędu m.st. Warszawy.

Toyota Wałbrzych
21.6KWP

Toyota Wałbrzych

System fotowoltaiczny o mocy 21,6kWp składa się z 72 sztuk monokrystalicznych modułów, w czarnych ramach, o mocy jednostkowej 300Wp. Panele marki Canadian […]

Szydłowiec
20KWP

Szydłowiec

W Kwietniu 2016 roku ukończyliśmy instalację fotowoltaiczną o mocy 20 kWp, zainstalowaną na dachu budynku magazynowego, w miejscowości Szydłowiec. Instalacja zbudowana została […]

Zaufali nam

Zadzwoń +48 506 457 409