Masz pytania? Zadzwoń do nas!

+48 506 457 409
Wybudujemy Twoją elektrownię słoneczną

BIPV dla WFOŚ

Panele: AGC Solar / Falowniki: Delta, Solutronic / Moc: 40KWP

W końcówce 2015 zakończyliśmy instalację fotowoltaiczną na budynku WFOŚ w Gdańsku. Wykonawcą budynku była Skanska, MPL Energy podwykonawcą w zakresie instalacji fotowoltaicznej.

Zrealizowaliśmy 3 podsystemy w postaci fasady BIPV (Building Integrated Photovoltaic), świetlika BIPV oraz instalacji dachowej w oparciu o wysokosprawne moduły firmy LG.

Dla potrzeb usuwania śniegu ze świetlika wykorzystano metodę topienia śniegu w oparciu o rozwiązania firmy Solutronic, znaną z rozwiązań zastosowanych na lotnisku im. Chopina w Warszawie. Moc całego systemu to bez mała 40 kWp, a moduły glass-in-glass zastosowane na tym obiekcie są jednymi z nielicznych zainstalowanych jak do tej pory w Polsce.

Pozostałe realizacje
Lotnisko im. Chopina
800KWP

Lotnisko im. Chopina

Spółka MPL Energy w 2014 zakończyła zasadnicze prace przy realizacji kontraktu na budowę systemu fotowoltaicznego o mocy 800 kWp zlokalizowanego na dachu […]

Dom jednorodzinny
3.0KWP

Dom jednorodzinny

Instalacja fotowoltaiczna na dachu budynku jednorodzinnego. Realaizowana w ramach projektu Słoneczna Gmina Jasienica

BIPV dla WFOŚ
40KWP

BIPV dla WFOŚ

W końcówce 2015 zakończyliśmy instalację fotowoltaiczną na budynku WFOŚ w Gdańsku. Wykonawcą budynku była Skanska, MPL Energy podwykonawcą w zakresie instalacji fotowoltaicznej. […]

Zaufali nam

Zadzwoń +48 506 457 409