Masz pytania? Zadzwoń do nas!

+48 506 457 409
Wybudujemy Twoją elektrownię słoneczną

Opinie

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów z profesjonalnie wykonanych realizacji. Wszystkie zamówienia staramy się wykonywać z należytą starannością, przy zachowaniu terminów i zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami na temat naszych realizacji

KOJS

„Prace zrealizowane przez firmy MPL Energy Sp. z o.o. oraz SYSTEM PV-bis zostaty wykonane zgodnie z zapisami umowy, bez zastrze2efi, terminowo oraz zgodnie z zasadami sztuki budowlanej”

SEWIK Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa Sp. z o. o.

„Wartość zlecenia wyniosła brutto 1 273 661,06 zł. Prace zostały wykonane zgodnie z umową, terminowo oraz bez zastrzeżeń”

CHYŻBET

„W ramach prowadzonych prac budowlano – montażowych przeprowadzono dostawę i montaż konstrukcji wsporczej na dachy, dostawę i montaż modułów fotowoltaicznych, falowników, okablowania i aparatury rozdzielczej DC i AC, system monitoringu i wizualizacji pracy systemu oraz blokadę przed wypływem energii do sieci energetyki zawodowej (…) Prace montażowe przebiegły sprawnie. Zamówienie zostało zrealizowane w sposób fachowy. Możemy polecić firmę SYSTEM PV bis i MPL Energy jako godnego zaufania i rzetelnego wykonawcę systemów fotowoltaicznych.”

Lotnisko Chopina Warszawa

„Zamówienie zostało zrealizowane w sposób fachowy, terminowo, zlecony projekt zawierał oczekiwane rozwiązania. Polecamy spółkę MPL Energy jako godnego zaufania i rzetelnego partnera w zakresie systemów fotowoltaicznych.”

Oblicz koszt instalacji
Oblicz koszt instalacji

Sprawdź koszt instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu!

Zaufali nam

Zadzwoń +48 506 457 409