Masz pytania? Zadzwoń do nas!

+48 506 457 409
Wybudujemy Twoją elektrownię słoneczną

Fotowoltaika w Markach

Fotowoltaika w Twoim domu w Markach

Wielu z nas od dawna marzy o samodzielnym wytwarzaniu energii elektrycznej. Pozwala na to wiele metod, a niektóre z nich są szczególnie popularne. Jedną z nich jest słynna fotowoltaika. Nasza firma świadczy usługi w zakresie paneli słonecznych w mieście Marki. Każdego dnia tworzymy wysokiej jakości instalacje, które produkują prąd na potrzeby budynków mieszkalnych czy też przemysłowych. Prąd wytwarzany przez własne źródło jest bezsprzecznie oszczędnym rozwiązaniem. Pozwala na brak konieczności płacenia rachunków za dostarczanie energii, której ceny rosną z każdym rokiem.

Wybieramy panele fotowoltaiczne w Markach

Mechanizm odpowiadający za działanie fotowoltaiki jest bardzo prosty i znany ludzkości od dawna. Pierwsze próby pozyskiwania energii elektrycznej z promieni słonecznych przypadają na końcówkę XIX wieku. Obecnie, wytwarzanie prądu za pomocą energii świetlnej przebiega znacznie efektywniej niż kiedyś. Przede wszystkim wydajność paneli jest o wiele większa. Proces produkcji energii elektrycznej przy użyciu fotowoltaiki polega na tym, że na cienkie krzemowe płytki padają fotony, które wchodzą w interakcję z takową płytką. W efekcie bezpośrednio za płytką powstaje napięcie prądu stałego, które trzeba przechwycić. Poszukując dobrej jakości paneli fotowoltaicznych należy zdecydować się na wybór wersji polikrystalicznej lub monokrystalicznej. Podstawową różnicą obu wersji jest to, ze panele monokrystaliczne są droższe od paneli polikrystalicznych, z kolei panele polikrystaliczne mają niższą moc.

Dlaczego warto wybrać fotowoltaikę? 

Główną i zdecydowanie najczęściej docenianą korzyścią związaną z posiadaniem instalacji fotowoltaicznej jest to, że można stać się niezależnym od dostawcy energii elektrycznej. Instalacje słoneczne zamontowane na dachach naszych domów są w stanie produkować na bieżąco tyle prądu ile potrzebujemy. Kolejną zaletą związaną z fotowoltaiką jest to, że można stać się prosumentem co oznacza, że będziemy w stanie magazynować w sieci wyprodukowaną nadwyżkę energii. Nasza firma zawsze pomaga klientom we wszelkich kwestiach związanych z montażem fotowoltaiki w Markach. Zaufało nam już wiele osób fizycznych oraz przedsiębiorców z Marek i nie tylko, u których panele fotowoltaiczne sprawdza się każdego dnia. Zapraszamy do szczegółów naszej oferty!

Zadzwoń do nas już teraz!

Oblicz koszt instalacji
Oblicz koszt instalacji

Sprawdź koszt instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu!

Zaufali nam

Zadzwoń +48 506 457 409