Masz pytania? Zadzwoń do nas!

+48 506 457 409
Wybudujemy Twoją elektrownię słoneczną

Fotowoltaika Nowy Dwór Mazowiecki

Domy czy budynki przemysłowe – stale muszą mieć dostęp do energii elektrycznej. W związku z tym, systematycznie musimy ponosić koszty związane z ich eksploatacją. Obecnie istnieje możliwość samodzielnego wytwarzania prądu. Wystarczy zainwestować w dobrej jakości instalację fotowoltaiczną, która będzie produkowała odpowiednią dla naszego zapotrzebowania ilość energii. Na terenie całej Polski można zauważyć duże zainteresowanie panelami fotowoltaicznymi, a Nowy Dwór Mazowiecki jest przykładem miasta, w którym szczególnie często inwestuje się w to rozwiązanie.

 

Dostępne wersje paneli słonecznych

Panele fotowoltaiczne, zwane również panelami słonecznymi, niejednokrotnie mylone były z solarami. Jednak zarówno zasada działania, jak i przeznaczenie tych dwóch urządzeń jest zupełnie inne. Panele fotowoltaiczne mają za zadanie produkować energię elektryczną, a z kolei panele solarne są przeznaczone do podgrzewania wody użytkowej. We wnętrzu tych drugich znajduje się czynnik przewodzący ciepło z promieni słonecznych. Jeśli zaś chodzi o panele fotowoltaiczne, to obecnie na rynku figurują panele polikrystaliczne oraz monokrystaliczne. Podstawową różnicą jest kryterium wydajności i ceny. Panele polikrystaliczne są tańsze, natomiast monokrystaliczne wydajniejsze.

 

Wsparcie przy zakupie paneli fotowoltaicznych w Nowym Dworze Mazowieckim

Dla niektórych osób odstraszającą kwestią przy inwestycji w fotowoltaikę są koszty. Na samym początku wydawać się może, że cena, jaką należy zapłacić jest wysoka. Jednak zwróćmy uwagę na to, że realizowane są najróżniejsze projekty, mające na celu zachęcenie do inwestowania w odnawialne źródła energii przyjazne naszemu środowisku. Każdy może złożyć wniosek o dofinansowanie, biorąc udział w programie rządowym „Mój prąd”, który pozwala na uzyskanie dotacji w wysokości 3 tysięcy złotych. Jest to tylko jeden z przykładów tego rodzaju projektów.

Nasza firma zawsze pomaga klientom przy wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem dofinansowania. Pomagamy przy wypełnianiu wniosków i wyjaśniamy wszelkie wątpliwości. Nasze produkty objęte są długoletnią gwarancją, z uwagi na ich wysoką jakość. Wynika to stąd, że montujemy panele fotowoltaiczne i falowniki tylko od sprawdzonych producentów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Zadzwoń do nas już teraz!

Oblicz koszt instalacji
Oblicz koszt instalacji

Sprawdź koszt instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu!

Zaufali nam

Zadzwoń +48 506 457 409