Masz pytania? Zadzwoń do nas!

+48 506 457 409
Wybudujemy Twoją elektrownię słoneczną

Fotowoltaika dotacje

Dotacje dla klientów indywidualnych, firm i rolników

Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę. Uzupełnieniem oferty na fotowoltaikę dla naszych klientów jest wsparcie w pozyskaniu dostępnych na rynku dotacji do instalacji fotowoltaicznych.

Proces pozyskania nie jest łatwy – zazwyczaj trwa od kilku do kilkunastu miesięcy od moment podjęcia decyzji o złożeniu wniosku, aż do odbioru i uruchomienia inwestycji zgodnie z jej przeznaczeniem. Wpieramy naszych klientów z Warszawy i okolic w całym procesie realizacji inwestycji i rekomendujemy najlepsze rozwiązania.

Zadzwoń i zapytaj lub umów się na spotkanie z naszym ekspertem, a my powiemy o dostępnych możliwościach w Twoim regionie. Naszą specjalnością jest fotowoltaika, a dotacje do instalacji fotowoltaicznych pomagamy pozyskiwać łącząc teorię, doświadczenie i rozwiązania, które sprawdziły się w praktyce u naszych klientów. Zarówno w zakresie samego procesu przygotowania wniosku o dotacje do instalacji fotowoltaicznych, jak i etapu realizacji inwestycji, a także jej rozliczenia – zgodnie wytycznymi programu finansowania inwestycji.

Dotacja na fotowoltaikę -30% Warszawa

Nabór wniosków o wsparcie ze środków budżetu Biura Ochrony Środowiska trwa do 31 marca 2021r. W Twoim imieniu zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi z pozyskaniem i rozliczeniem finansowania po zrealizowanym montażu instalacji pozyskującej energię odnawialną.

Zasady

  • Finansowanie 1500 zł za każdy kW mocy urządzenia
  • Maksymalnie 15 000zł
  • Wsparcie nieopodatkowane
  • Dostępne dla osób fizycznych i firm

Zapraszamy do kontaktu.

Dotacje do paneli fotowoltaicznych – od czego zacząć?

Mieszkając w Warszawie lub w jednej z okolicznych miejscowości warto skorzystać z oferowanych obecnie opcji finansowania instalacji służących do pozyskiwania energii słonecznej – dla domu lub dla firm. Choć pozornie wydawać by się mogło, że nie jest to proste i wymaga wysiłku, to docedyjąc się na współpracę z nami masz pewność, że zajmiemy się kompleksowo:

  • przeprowadzeniem profesjonalnego audytu,
  • analizą zapotrzebowania na energię elektryczną obiektu,
  • zaprojektowaniem instalacji dostosowanej do zapotrzebowania na energię,
  • dobraniem niezawodnych komponentów wysokiej klasy,
  • profesjonalnym montażem instalacji przez wykwalifikowanych instalatorów,
  • a także formalnościami związanymi z przyłączeniem do sieci oraz pozyskaniem dotacji do instalacji fotowoltaicznych.

Wybór wykonawcy posiadającego doświadczenie w tej dziedzinie to pewność, że nie tylko otrzymasz efektywną i bezpieczną instalację, ale też skorzystasz z dogodnej opcji finansowania i nie będziesz głowić się nad formalnościami.

Z jakiej dotacji na fotowoltaikę można skorzystać w Warszawie?

Choć zarówno klienci indywidualni, jak i podmioty gospodarcze chętnie korzystają z ogólnokrajowych i ogólnodostępnych programów finansowania, to warto również zwrócić uwagę na te utworzone w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych. Stołeczny ratusz cyklicznie uruchamia transzę pozwalającą na pozyskanie dotacji do paneli fotowoltaicznych przez beneficjentów indywidualnych i firmy.

Kiedy inwestycja się zwróci?

Zwrot z inwestycji w fotowoltaikę to wypadkowa kilku czynników, na którą wpływ ma na przykład moc wybranej instalacji, zapotrzebowanie na energię czy też panujące warunki atmosferyczne. Szacuje się, że przy średniej cenie paneli zwrot następuje po około 10 latach, zaś przy skorzystaniu z jednej z dostępnych na rynku dotacji, czas ten może skrócić się nawet do 6 lat.

Instalacja fotowoltaiczna – korzyści

Bez względu na to, z której opcji finansowania elektrowni skorzystasz, system pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych pozwoli na uzyskanie wielu wymiernych korzyści – od ograniczenia wydatków związanych z utrzymaniem obiektu użytkowego lub mieszkalnego, aż po przyczynienie się do poprawy kondycji środowiska naturalnego.

Oblicz koszt instalacji
Oblicz koszt instalacji

Sprawdź koszt instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu!

Zaufali nam

Zadzwoń +48 506 457 409