Masz pytania? Zadzwoń do nas!

+48 506 457 409
Wybudujemy Twoją elektrownię słoneczną

Kredyt na fotowoltaikę

EKORATY dla klientów indywidualnych

Nieustannie rosnące koszty życia, coraz wyższe rachunki za wodę, ścieki czy prąd. W ostatnim czasie prowadzenie własnego gospodarstwa domowego to mierzenie się z wieloma trudnościami i konieczność poszukiwania oszczędności na różnych obszarach.

Mając na uwadze zarówno dobro naszych Klientów indywidualnych, jak i uznając kwestię poprawy jakości powietrza za kluczową, uzupełniliśmy naszą kompleksową ofertę o system finansowania instalacji pozyskującej energię ze źródeł odnawialnych przygotowany we współpracy z bankami. Dzięki takiemu rozwiązaniu mogą Państwo starać się o kredyt na instalacje fotowoltaiczną nie martwiąc się o formalności. Co ważne, preferencyjne warunki programu „Ekoraty” umożliwiają finansowanie inwestycji bez konieczności angażowania własnych środków.

Nowoczesne rozwiązania systemowe banku pozwalają na otrzymanie decyzji przyznania finansowania na panele słoneczne nawet w kilka minut. Co więcej, możliwe jest też zawarcie umowy w domu Klienta lub zdalnie, bez konieczności podpisywania umowy w wersji papierowej. Jakie korzyści daje więc przygotowana przez firmę MPL Energy oferta? Są to przede wszystkim:

  • kredyt na fotowoltaikę w maksymalnej kwocie do 80 000 zł brutto (kapitał + odsetki),
  • okres finansowania do 10 lat,
  • brak opłat oraz prowizji pobieranych za przygotowanie oferty,
  • a także gwarancja stałej raty na instalacje fotowoltaiczne w całym okresie kredytowania.

Nasz ekspert pomoże we wszystkich formalnościach, które pojawią się w przypadku, kiedy będą Państwo chcieli wziąć kredyt na instalacje fotowoltaiczną. Zajmie się między innymi:

  • przygotowaniem symulacji rat,
  • przygotowaniem wniosku,
  • a także przygotowaniem stosownej umowy.

W rezultacie, bez większych problemów nasi Klienci indywidualni zyskają źródło finansowania ekologicznej i ekonomicznej inwestycji – paneli słonecznych. Więcej informacji uzyskają Państwo kontaktując się z naszym mieszczącym się w Warszawie biurem handlowym. Serdecznie zapraszamy!

Oblicz koszt instalacji
Oblicz koszt instalacji

Sprawdź koszt instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu!

Zaufali nam

Zadzwoń +48 506 457 409