Masz pytania? Zadzwoń do nas!

+48 506 457 409
Wybudujemy Twoją elektrownię słoneczną

Dofinansowanie do fotowoltaiki

Dofinansowania dla klientów indywidualnych, firm i rolników

Uzupełnieniem naszej kompleksowej usługi na fotowoltaikę jest udzielenie wsparcia naszym Klientom w pozyskaniu dostępnych na rynku dotacji i pomocy pieniężnych na montaż paneli słonecznych. Dotacje mogą pozyskać zarówno klienci indywidualni, właściciele gospodarstw rolnych oraz przedsiębiorcy.

Podjęcie decyzji o instalacji paneli słonecznych nie jest łatwe – często nie jesteśmy pewni czy ta inwestycja się zwróci, mamy wątpliwości dotyczące wszelkich spraw urzędowych, które należy załatwić. Tego typu zmartwienia krążą nam po głowie, jednakże nie ulega wątpliwości, że panele słoneczne są rozwiązaniem niezwykle korzystnym dla środowiska naturalnego. Nic dziwnego więc, że różne instytucje, które dbają o popularyzację odnawialnych źródeł energii, oferują liczne oferty zachęcające klientów do zdecydowania się na instalację fotowoltaiczną i oferują wsparcie na każdym kroku podejmowania tej decyzji.

Skorzystaj z rady eksperta!

Jeśli martwią cię kwestie związane z kosztami tego przedsięwzięcia, zachęcamy do kontaktu w celu wybrania najkorzystniejszej oferty dofinansowania na panele słoneczne. Współpracujemy z najlepszymi ekspertami, aby pozyskać dla Ciebie dofinansowanie do fotowoltaiki – ze źródeł gminnych, krajowych i unijnych.

Zadzwoń i zapytaj lub umów się na spotkanie z naszym ekspertem a my sprawdzimy, na co można otrzymać dofinansowanie paneli fotowoltaicznych w Twoim regionie. Podzielimy się naszymi doświadczeniami i rozwiązaniami, które sprawdziły się w praktyce u naszych klientów.

5 000zł dofinansowania w Programie „Mój prąd”

Jedną z takich ofert wsparcia pieniężnego jest rządowy program „Mój prąd”. Ma on na celu zwiększenie produkcji energii z wykorzystaniem jej odnawialnych źródeł. Program cieszy się dużą popularnością. Obecnie trwa już druga tura składania wniosków o pomoc rządową. Wnioski przyjmowane są w terminie od 13 stycznia 2020 r. do 18 grudnia 2020 r. lub do wyczerpania alokacji środków.

Dotacja w wysokości 5 000 zł, przeznaczona dla osób fizycznych, obejmuje instalacje o mocy od 2 do 10 kW. Co ważne, wniosek o dofinansowanie należy złożyć już po zakończonym montażu paneli słonecznych i wymianie licznika. Do niego należy załączyć fakturę, potwierdzenie opłacenia faktury oraz potwierdzenie wymiany licznika. Pracownicy naszej firmy pomogą Ci w wypełnieniu wniosku i skompletowaniu wymaganej dokumentacji.

Program nie łączy się z dotacjami z innych źródeł, natomiast można połączyć go z ulgą podatkową. Więcej informacji na temat programu można uzyskać na https://mojprad.gov.pl/.

Oblicz koszt instalacji
Oblicz koszt instalacji

Sprawdź koszt instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu!

Zaufali nam

Zadzwoń +48 506 457 409