Masz pytania? Zadzwoń do nas!

+48 506 457 409
Wybudujemy Twoją elektrownię słoneczną

Fotowoltaika – Góra Kalwaria

Wydajna instalacja generująca prąd

W naszym kraju wciąż korzystamy głównie z prądu wytwarzanego w elektrowniach cieplnych. Energia elektryczna, jaka dostarczana jest do naszych mieszkań w 80% pochodzi właśnie z takich elektrowni. Natomiast pozostałe 20% to prąd powstający z alternatywnych źródeł. Jeśli tylko chcemy, możemy stworzyć w swoim domu niezależne źródło energii elektrycznej. Kontaktując się z naszą firmą, zrobisz pierwszy krok w tym kierunku. Poniżej możesz zapoznać się ze szczegółami dotyczących samych instalacji.

 

Jak działa instalacja fotowoltaiczna? 

Prąd wytwarzany w instalacjach fotowoltaicznych powstaje w dość oryginalny sposób. Zasada działania fotowoltaiki jest taka, że na skutek uderzania fotonów (najmniejszych cząsteczek niesionych wraz z promieniami słonecznymi) w cienką płytkę krzemową, doprowadza się do wzbudzania elektronów. Te cząsteczki przechodząc z płytki „N” do płytki „P” powodują powstawanie napięcia prądu stałego. Większość promieni słonecznych odbija się od powierzchni paneli, dlatego wydajność paneli fotowoltaicznych sięgać może maksymalnie 25% (w przypadku najnowszych wersji paneli).

Najczęściej jest jednak tak, że panele wyróżniają się wydajnością dochodzącą do 20%. Naszą firmę znaleźć można m.in. w Kalwarii. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt instalacji, który będzie najbardziej optymalny dla Twojego domu. Zawsze dbamy o zadowolenie naszych klientów i polecamy im najlepszej jakości panele, które będą wytwarzać odpowiednią do zapotrzebowania ilość energii.

 

Dofinansowanie zakupu fotowoltaiki – Góra Kalwarii 

Najbardziej odstraszającą kwestią dotyczącą inwestowania w panele fotowoltaiczne są ceny paneli. Czy na pewno musimy samodzielnie ponosić wszelkie koszty? Okazuje się, że niekoniecznie! Nasza firma zawsze pomaga przy dopełnianiu wszelkich formalności pozwalających na otrzymanie dofinansowania. Wnioski kwalifikowane do takich dotacji to najczęściej koszty zakupu oraz montażu paneli. W Polsce obecnie realizowany jest rządowy program „Mój prąd”. Biorąc w nim udział, można uzyskać dofinansowanie w maksymalnej kwocie wynoszącej 3 tysięcy złotych. W tym momencie uruchomiona została wersja 3.0 tego programu. Warto zapoznać się ze szczegółami projektu, ponieważ dzięki niemu koszty naszej inwestycji będą znacznie niższe. Wchodzimy w bliskie relacje z naszymi klientami i oferujemy tylko najkorzystniejsze rozwiązania . Satysfakcja klientów stoi u nas na pierwszym miejscu, dlatego zawsze możesz liczyć na pomoc w każdej kwestii.

 

Zadzwoń już dziś i dowiedz się więcej na temat fotowoltaiki w Kalwarii!

Oblicz koszt instalacji
Oblicz koszt instalacji

Sprawdź koszt instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu!

Zaufali nam

Zadzwoń +48 506 457 409