Masz pytania? Zadzwoń do nas!

+48 506 457 409
Wybudujemy Twoją elektrownię słoneczną

Leasing instalacji fotowoltaicznych

Leasing dla przedsiębiorców

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów biznesowych, regularnie uzupełniamy ofertę o nowe, dostępne na rynku opcje, dzięki którym duże inwestycje w systemy do pozyskiwania energii odnawialnej stają się jeszcze atrakcyjniejsze.

Uzupełnieniem kompleksowej oferty na instalacje słoneczne jest operacyjny leasing instalacji fotowoltaicznych dla przedsiębiorców, przygotowany we współpracy z firmami zajmującymi się finansowaniem tego typu działań.

Preferencyjne warunki finansowania elektrowni słonecznych umożliwiają zrealizowanie inwestycji przy minimalnym zaangażowaniu własnych środków. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, pozwalające na optymalne rozłożenie w czasie obciążenia finansowego wynikającego z rozmiarów inwestycji. Wśród licznych korzyści płynących ze współpracy z MPL Energy wymienić można między innymi:

  • maksymalną kwotę operacyjnego leasingu instalacji fotowoltaicznych aż do 500 000 zł netto,
  • finansowanie w PLN i EURO,
  • brak prowizji i opłat przygotowawczych,
  • a także uproszczone procedury bez dokumentów finansowych.

Nieoceniona będzie też asysta naszego eksperta, który pomoże we wszystkich formalnościach związanych:

  • z przygotowaniem symulacji rat leasingowych,
  • z przygotowaniem wniosku kredytowego,
  • a także z podpisaniem umowy kredytowej.

Serdecznie zapraszamy

Nasza oferta stworzona została z myślą o przedsiębiorcach chcących przeprowadzić poważne inwestycje związane z przejściem na alternatywne źródła zasilania. Dzięki leasingowi paneli słonecznych możliwe jest szybkie i sprawne wdrożenie rozwiązań cieszących się obecnie niesłabnącą popularnością. Zachęcamy do odwiedzenia naszego biura handlowego zlokalizowanego w Warszawie, gdzie doradcy przedstawią Państwu wszystkie korzyści płynące ze współpracy z naszą firmą w zakresie finansowania elektrowni słonecznych.

Niech oszczędności spłacają raty za instalację fotowoltaiczną!

Oblicz koszt instalacji
Oblicz koszt instalacji

Sprawdź koszt instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu!

Zaufali nam

Zadzwoń +48 506 457 409