Masz pytania? Zadzwoń do nas!

+48 506 457 409
Wybudujemy Twoją elektrownię słoneczną

Montaż paneli fotowoltaicznych w województwie mazowieckim

W zdecydowanej większości krajów jest tak, że prąd dostarczany do domów pochodzi z takich źródeł jak elektrownie cieplne lub też atomowe. W naszym kraju 80% energii dostarczanej do naszych mieszkań to prąd z elektrowni cieplnych, a pozostałe 20% pochodzi ze źródeł odnawialnych. Warto wiedzieć o tym, że jeśli tylko chcemy, to możemy w naszych domach stworzyć wysokiej jakości instalacje generujące darmowy prąd. Nasza firma powstała po to, by Wam w tym pomóc.

Montowanie paneli słonecznych

Każda instalacja fotowoltaiczna składa się z paneli słonecznych. Obecnie wyróżnić można różne ich rodzaje. Jeśli chodzi o montaż paneli fotowoltaicznych, Mazowieckie jest świetnym przykładem regionu, w którym można by było znaleźć dobrych specjalistów zajmujących się montażem. Śmiało możemy powiedzieć, że się do nich zaliczamy. Panele fotowoltaiczne, jakie są obecnie używane w Polsce, to głównie wersje monokrystaliczne. Składają się one z modułów, a z kolei każdy moduł złożony jest z ogniw. Jedno ogniwo fotowoltaiczne jest w stanie generować napięcie 0,5 V. Jednak gdy kilka zostanie ze sobą połączonych, tworzy się wysokiej jakości sieć.

Dzięki niej można produkować wystarczającą ilość prądu, by w znaczący sposób obniżyć rachunki. Dodatkowo ważnym aspektem jest również to, że tego typu system jest całkowicie ekologiczny – wybierając fotowoltaikę, dbasz o środowisko naturalne.

Dofinansowanie zakupu paneli

Obecnie w naszym kraju realizowanych jest wiele projektów, które mają na celu zachęcać konsumentów do korzystania z alternatywnych źródeł energii. W związku z tym oferowane są także ciekawe formy wsparcia finansowego. Jeśli tylko zechcemy, to możemy przykładowo dołączyć do programu „Mój prąd”. Biorąc udział w takich projektach, można liczyć na wsparcie finansowe wynoszące maksymalnie do 3 tysięcy złotych. W przypadku mniejszych instalacji jest to naprawdę znaczny zastrzyk gotówki.

Nasza firma stara się zawsze pomagać klientom, aby mogli oni uzyskać dofinansowanie jak najszybciej. Kosztami kwalifikowanymi w przypadku wspomnianego wcześniej projektu są koszty zakupu paneli słonecznych oraz wszystkich niezbędnych elementów instalacji. Również cena montażu jest wliczana do projektu.

Decydując się na zainwestowanie w panele słoneczne, nasi klienci nie są pozostawiani samym sobie. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby byli zadowoleni. Dzięki nam, a dokładniej mówiąc – dzięki naszym instalacjom fotowoltaicznym – można liczyć na generowanie znacznych oszczędności związanych z korzystaniem z energii elektrycznej.

Oblicz koszt instalacji
Oblicz koszt instalacji

Sprawdź koszt instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu!

Zaufali nam

Zadzwoń +48 506 457 409