Masz pytania? Zadzwoń do nas!

+48 506 457 409
Wybudujemy Twoją elektrownię słoneczną

O Nas

MPL ENERGY Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z bogatym doświadczeniem z zakresu sprzedaży i montażu paneli fotowoltaicznych. Działalność związaną z fotowoltaiką prowadzimy już od 2010 roku. Jesteśmy częścią MPL GROUP. Realizujemy inwestycje na terenie całego kraju dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Wierzymy, że dzięki energii pozyskiwanej ze słońca można nie tylko zaoszczędzić na rachunkach za prąd, ale także zadbać o lepszą jakość otaczającego nas powietrza. Myśląc o przyszłości i konieczności ograniczenia zanieczyszczeń powietrza, stworzyliśmy program PV+, którego misja skupia się na propagowaniu stosowania odnawialnych źródeł energii i wdrażaniu nowych rozwiązań w tym zakresie. Program skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Nasza działalność

Główna część naszej działalności to sprzedaż i montaż paneli fotowoltaicznych, które umożliwiają pozyskiwanie darmowego prądu. Nasz zespół tworzą eksperci przygotowani tak, by pomóc Państwu na każdym etapie inwestycji. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i dopasowujemy swoją ofertę do jego potrzeb. Działamy kompleksowo – nie tylko dobieramy, dostarczamy i montujemy wszystkie komponenty, ale też W imieniu Klienta zajmujemy się wszystkimi formalnościami i pomagamy w uzyskaniu dofinansowania. Dzięki współpracy z bankami i firmami leasingowymi umożliwiamy realizację inwestycji bez angażowania własnych środków lub przy ich zmniejszonym udziale.

Mamy możliwości techniczne i logistyczne umożliwiające nam realizację projektów dostosowanych do określonych potrzeb: od małych projektów dla domów jednorodzinnych aż po budowę farm fotowoltaicznych. Dotychczas zrealizowane projekty o łącznej mocy 4,4 MWh świadczą o naszym doświadczeniu na rynku instalacji fotowoltaicznych.

Decydując się na współpracę z naszą firmą, mają Państwo pewność, że zadbamy o każdy szczegół i dopilnujemy wszystkich formalności. O jakości naszych usług świadczą opinie dotychczasowych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy.

Oblicz koszt instalacji
Oblicz koszt instalacji

Sprawdź koszt instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu!

Zaufali nam

Zadzwoń +48 506 457 409